Reference

Říkají o mně

Když jsme oslovili Helenu, tak jsme si mysleli, že texty na našem webu jsou úžasné a že Helena poladí jenom pár věcí. Už po prvních úpravách nám bylo jasné, že nám ze Škodovky udělala Ferrari. Její psaní je elegantní a zároveň úderné, komunikace s ní je pružná a příjemná a nebojí se vám říct, že je třeba něco od základu změnit. Prostě pracuje na projektu jako kdyby byl její vlastní. Navíc nám její rady a zkušenost pomohly stránku přetransformovat tak, aby našim zákazníkům dávala smysl a tudíž prodávala.
sona
Soňa Dobiášová
Spolumajitelka jazyko.cz
sona.dobiasova@jazykovkakrumlov.cz
Sehnat copywritera, který najde podstatu sdělení a dokáže ji věcně a srozumitelně formulovat, je velmi vzácné. A právě to Helena umí.
Snímek obrazovky 2021-10-11 v 13
IVAN MANOLOV
marketingový specialista, Česká Spořitelna a.s.
imanolov@csas.cz
Helena je profesionální obsahový specialista s koncepčním přemýšlením, empatií a celkovým přehledem v UX. Měl jsem příležitost s ní spolupracovat na dvou projektech. S Helenou jsme na stejné vlně uvažování a mindsetu, takže spolupráce s ní byla velice příjemná a produktivní.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 13
Lukáš Fronc
Senior UX designer, Principals, s.r.o.
lukas.fronc@principals.cz
Helena nám pomáhala vytvořit samoobsluhu pro B2B nástroj www.arnold-robot.eu. Spolupráce byla výborná – Helena nad zadáním přemýšlí, přináší vlastní nápady, je schopna je otestovat s uživateli a dotáhnout vše jak technicky, tak obsahově. Palec nahoru.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 13
michal OSUSKÝ
CEO, arnold-robot.eu (LMC), s.r.o.
michal@arnold-robot.eu
Spolupráce s Helenou proběhla bez problémů. S výsledkem i s ochotou zohlednit má přání jsem velmi spokojen. Děkuji a doporučuji…
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 13
Pavel Kudrnáč
majitel, cestovní kancelář Pro Travel, s.r.o
pavel@protravel.cz
Heleno, díky! Vím, že se na tvou práci můžu spolehnout.
Petr Bílý
majitel agentury, Sprinkler Morning, s.r.o.
petr.bily@sprinklermorning.cz
Během spolupráce v Bonami s Helenou jsem oceňoval hlavně zdravě kritický a proakivní přístup k řešení problému a také schopnost se rychle zorientovat jak v úkolu, tak v samotné organizaci a pochopit schopnosti a kompetence lidí v rámci firmy. Doporučuju.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
JIŘÍ JEŘÁBEK
CPO, Bonami, s.r.o.
jiri.jerabek@bonami.cz
Paní Zázvorková připravila texty pro dvě klíčové stránky mého webu. Komunikace s ní byla velmi příjemná a s výstupem spolupráce jsem nadmíru spokojena. Paní Zázvorková dokázala stručně a jasně popsat službu, kterou nabízím způsobem, který je čtivý a srozumitelný pro mé klienty. Při tvorbě textů dokázala zohlednit strukturu webu, která byla již daná a zachovat tón textů původních. Její služby mohu vřele doporučit.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
BC. Lenka Melicharová
interiérová designérka a 3D grafička se zaměřením na vizualizaci interiérů
info@nakreslimibyt.cz
Když jsme přemýšleli, zda si za Vaši službu zaplatit, nebo ji vymýšlet samostatně ve firmě na koleni, měli jsme obavu z neznámého, diskutovali jsme její přínosy a rizika. Dnes musím říci, že jsem moc rád, že jsme se společně zkontaktovali, že jste nám pomohla a vytvořila opravdu skvělý návrh i obsah stránek. Máte cit pro český jazyk, pro byznys, dokážete navnímat potřeby Vašich zákazníků, se kterými máte neochvějnou a důležitou trpělivost. Budeme proto moc rádi, pokud se na Vás budeme moci obrátit i v blízké budoucnosti. Kvalitní marketing, kterému zákazníci rozumí, je nepostradatelnou investicí firmy do své budoucnosti. Je vidět Vaše vyzrálost, profesionalita, velké znalosti a zkušenosti. Moc Vám za Vaši práci děkuji.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
JOSEF SOUMAR
Finančníci, s.r.o. – spolumajitel
josef.soumar@financnici.com
Na Helene je skvelé, ako dokáže vymyslieť kreatívny a obsahovo veľmi pútavý text a zároveň sa na to pozerá aj očami čitateľa, tak aby to bolo pre neho príjemné a zrozumiteľné. Nie je to o bezmyšlienkovitom písaní, ale nad vecami premýšľa koncepčne. Je skvelé, že sa môžem spoľahnúť na to, kedy prácu dodá a že je vždy v top kvalite.
Snímek obrazovky 2021-10-11 v 13
Inga Halabicová
spoluzakladatelka projektu Randebox.cz
info@randebox.cz
U Heleny oceňuju především její spolehlivost, přehled v oboru, lidskost při komunikaci a tvůrčí přístup při řešení nejrůznějších problémů. Na její práci je vidět nejen že ji baví, ale že má skutečně smysl a přináší tak zadavatelům reálný užitek. Její služby mohu každému s klidným srdcem doporučit.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
Filip Truhlář
Strategist, SYMBIO digital, s.r.o.
filip.truhlar@symbio.agency
Helenu jsme si najali jako obsahového specialistu na dva bankovní projekty, z nichž jeden důrazně ovlivňoval efektivnost zadávání korporátních úvěrových smluv. Helena se obou projektů zhostila profesionálně a svědomitě. S výsledkem jsem byl spokojen a doporučuji ji k další spolupráci.
Snímek obrazovky 2021-10-11 v 13
Lukáš Mencl
UX leader, Česká Spořitelna, a.s.
mencl@csas.cz
Chci Heleně poděkovat za kus práce, který na našem webu odvedla. Poskytla nám jeho detailní UX analýzu, na základě které jsme byli schopni web vlastními silami, a přesto s jasným vedením, upravit. Web teď funguje i prodává lépe. Heleno, díky.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
Vlaďka Anderson
zakladatelka projektu, mytrees.global
vladka@perfectnetwork.us
Z dodaných textů jsem poznal, že Helena nad svou prací přemýšlí. Dohledává si souvislosti, když je to potřeba. A hotovou práci odevzdává přesně v termínu.
Jan Jirásek
majitel společnosti, Zest Tea, s.r.o.
jirasek.jan@outlook.cz
Helena vedla přípravu naší nové stránky pro projekt Odolná obec, jak tvorbu textů, tak koordinaci grafičky a programátora. Mohli jsme se spolehnout na její profesní zkušenosti, dobře dokázala navnímat kulturu a tón komunikace naší organizace, zorientovat se v tématu. Ve chvílích, kdy jsme si nebyli jistí, jakou variantu zvolit, dokázala dát své expertní doporučení. Vše fungovalo k naší spokojenosti.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
IVANA DINGOVÁ
Diakonie ČCE
731 621 439
Musím říct – SKVĚLÁ PRÁCE. Také děkuju za trpělivost, co se týče časových průtahů z mé strany :).
JIŘÍ BUBENÍK
majitel cateringové firmy U Chasníka
info@uchasnika.cz
Naše spolupráce rozhodně nebyla standardní, už jenom pro to, že segment průmyslu, ve kterém působíme, je složitý sám o sobě. Do toho ještě stále se měnící zadání od nás. Pro dodavatele služeb, jako jsou texty, velmi složitá situace. Helena ji zvládla skvěle a s klidem, za což jsem jí vděčný a rád. Děkuji Heleno!
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
MILOŠ HOSTOVSKÝ
2JCP, s.r.o. – marketing
hostovsky@2jcp.cz
Paní Helena nám realizovala UX wireframes a copywriting zcela nového webu pro nový projekt. Od začátku do konce nás vedla za ruku a předala perfektně zpracovaný návrh webu včetně textového obsahu. Přesně dle zadání a našich představ. Vždy se doptala a když jsme byli „líní“ odpovídat, tak za nás vše domyslela. Perfektní práce, můžeme jen doporučit. Vše bylo tak jak jsme se domluvili.
ANTONÍN ROUŠAL
Web Revolution, s.r.o. – CEO
antonin.rousal@web-revolution.cz

Dejte vašemu webu zaslouženou proměnu.