Hot fix vylepší váš web bez nutnosti jeho kompletního předělání

Máte „celkem dobrý“ web, poptávky vám z něj chodí, s grafikou jste spokojení… přesto ale dostáváte zpětnou vazbu, že se zákazníkům na vašem webu nepodařilo něco (podstatného) dohledat nebo si nejste jistí, jestli vaše služby lidem představujete správně „prodejně“? Pak je hot fix webu tím, co potřebujete.

Co získáte hot fixem vašeho webu?

Jednoduše web, který bude prodejně fungovat tak, jak má.

Váš web si poctivě, stránku po stránce, projdu. Ke každé stránce vašeho webu ode mne dostanete doporučení, co a jak na ní konkrétně vylepšit – aby více prodávala, lépe vás prezentovala... zkrátka, aby plnila svůj cíl. Doporučení také dávám k webu jako celku – hodnotím především celkovou přehlednost, „prodejnost“ a vizuální stránku vaší prezentace. Po domluvě se ráda zaměřím i na jiné kvality a ty zhodnotím.

Výstupem je zkrátka přesný návod, co a jak na vašem webu zlepšit.

Tyto změny zpravidla zaberou maximálně několik desítek minut vašeho času a významně vylepší obchodní funkčnost vaší prezentace – bez nutnosti celkového redesignu.

Jak hot fix webu probíhá?

1. Nejdříve se potkáme...

... na přibližně hodinovém on-line callu. Představíte mi vaše podnikání, podíváme se na váš web a řeknete mi, v čem vidíte jeho největší „mouchy“. A já se vás doptám na vše potřebné.

2. Důkladně si projdu váš web.

A pečlivě zpracuji doporučení ke každé ze stránek. Výstup předávám ve formátu .pdf, ale můžeme se domluvit i na jiném, vám vyhovujícím.

3. Výstup společně zkonzultujeme.

Návazná konzultace má opět formu hodinového on-line callu a probereme na ní vše, co si potřebujete upřesnit.

Kolik hot fix webu stojí?

Ceny jsou konečné, nejsem plátcem DPH.

Hot fix jednostránkového webu (landing page)

3 600 Kč

Hot fix webu do 5 stránek (homepage, služby, o nás, kontakt... )

5 400 Kč

Hot fix webu nad 5 stránek

Cena je individuální, odvíjí se od rozsahu webu. Pro nacenění mne prosím kontaktujte.

Připraveni na lepší web?

Říkají o mně

“Chci Heleně poděkovat za kus práce, který na našem webu odvedla. Poskytla nám jeho detailní UX analýzu, na základě které jsme byli schopni web vlastními silami, a přesto s jasným vedením, upravit. Web teď funguje i prodává lépe. Heleno, díky.”
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
Vlaďka Anderson
zakladatelka projektu, mytrees.global
vladka@perfectnetwork.us
Když jsme oslovili Helenu, tak jsme si mysleli, že texty na našem webu jsou úžasné a že Helena poladí jenom pár věcí. Už po prvních úpravách nám bylo jasné, že nám ze Škodovky udělala Ferrari. Její psaní je elegantní a zároveň úderné, komunikace s ní je pružná a příjemná a nebojí se vám říct, že je třeba něco od základu změnit. Prostě pracuje na projektu jako kdyby byl její vlastní. Navíc nám její rady a zkušenost pomohly stránku přetransformovat tak, aby našim zákazníkům dávala smysl a tudíž prodávala.
sona
Soňa Dobiášová
Spolumajitelka jazyko.cz
sona.dobiasova@jazykovkakrumlov.cz
“Na Helene je skvelé, ako dokáže vymyslieť kreatívny a obsahovo veľmi pútavý text a zároveň sa na to pozerá aj očami čitateľa, tak aby to bolo pre neho príjemné a zrozumiteľné. Nie je to o bezmyšlienkovitom písaní, ale nad vecami premýšľa koncepčne. Je skvelé, že sa môžem spoľahnúť na to, kedy prácu dodá a že je vždy v top kvalite.”
Snímek obrazovky 2021-10-11 v 13
Inga Halabicová
spoluzakladatelka projektu Randebox.cz
info@randebox.cz
“U Heleny oceňuju především její spolehlivost, přehled v oboru, lidskost při komunikaci a tvůrčí přístup při řešení nejrůznějších problémů. Na její práci je vidět nejen že ji baví, ale že má skutečně smysl a přináší tak zadavatelům reálný užitek. Její služby mohu každému s klidným srdcem doporučit.”
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
Filip Truhlář
Strategist, SYMBIO digital, s.r.o.
filip.truhlar@symbio.agency