Webový copywriting včetně struktury webu, aneb když to chcete mít zgruntu správně

Navrhnu vám web, který bude elegantně a byznysově efektivně prezentovat celé vaše podnikání. Také jej otextuji a po domluvě zajistím i jeho grafické (vizuální) zpracování a nasazení na redakční systém WordPress.

 

Návrh webu.
Co zahrnuje?

Ve zkratce – kompletní prototyp webu včetně jeho textace.

Konkrétně získáte:

Komu jsem navrhla promyšlený web?

ArteaPlus

ArteaPlus vás přesvědčí o tom, že péče o zdraví je investicí, která se dlouhodobě vyplatí. A proto, aby mohli představit svoje služby klientům, potřebovali – jak jinak, než web. Já navrhla jeho prototyp (UX design) a ten jsem také kompletně otextovala. Ať už tedy sháníte individuální zdravotní péči nebo jen chcete vidět, jak celá ta webová paráda dopadla, podívejte se na arteapece.cz

Michal Janeček

Michal Janeček je konzultant přípravy na výběrová řízení, který potřeboval jednoduchý, ale dobře promyšlený prezentační web. Navrhla jsem obsah webu, postarala jsem se o UX design (prototyp), kompletní textaci a „zprojekťačila“ také návrh grafiky a nasazení webu na WordPress. A dílo se povedlo – michaljanecek.cz

Přijímačky nanečisto

Přijímačky nanečisto slouží jako podpůrný web firmy To dáš!, která připravuje deváťáky na přijímačky na SŠ. Zadáním bylo na tomto webu „zhustit“ všechny potřebné informace na jednu stránku, současně ale návštěvníka nezahltit. Měla jsem na starosti prototyp (UX design) a kompletní textaci webu s citlivým použitím klíčových slov. Celému projektu se dobře daří – přesvědčte se sami na Google. prijimacky–nanecisto.cz

Jak návrh webu probíhá?

1. Pošlete mi mail...​

... na který odpovím do dvou pracovních dnů. Můžete být klidně struční, třeba „Potřebuju navrhnout web o obytných karavanech“. Ptáte se, jestli můžete i zavolat? Můžete. Ale protože většinu času pracuji, telefon nezvedám příliš často. Většinou volám nazpět.

2. Vyřešíme technikálie...

... jako třeba přibližný rozsah webu, jestli budete chtít zajistit i jeho grafické zpracování a nasazení na WordPress nebo zda-li bude potřeba získat také analýzu klíčových slov (tu základní máte u mě vždy v ceně) a samozřejmě – kolik to bude celé stát.

3. Vy mluvíte, já poslouchám.​

Pokud si plácneme, spolupráci začneme zhruba dvouhodinovým online rozhovorem, ve kterém se vás vyptám na vaši službu, produkt, zákazníky, to, v čem se lišíte od konkurence a proč by měli lidé nakoupit zrovna u vás. Připravte se na palbu otázek, která mi pomůže skutečně detailně poznat váš byznys a díky tomu navrhnout web, který splní svůj účel – vydělá vám peníze.

4. Já navrhuji, vy odpočíváte.

Přichází ta hlavní část – začnu navrhovat váš web. Zatímco vy si můžete hodit nohy nahoru (a napsat mi mail, kdybyste si ještě na cokoliv vzpomněli), já se budu pilně potit nad klávesnicí a dostávat ze sebe to nejlepší. Jakmile budu mít alespoň kousek webu hotový, pošlu vám jej na schválení – web totiž musí nejen prodávat, ale také (k) vám prostě sedět. Web také můžeme společně otestovat s vašimi zákazníky a tak vychytat případné mouchy.

5. Je hotovo!​

Návrh webu vám opět pošlu na schválení. Chcete na něm ještě něco dodělat? Není problém – v ceně máte jedno kolo úprav. Záleží mi na tom, aby se vám do rukou dostal návrh, se kterým budete skutečně spokojeni jak vy, tak vaši zákazníci.

Kolik návrh webu včetně textů stojí?

Ceny jsou konečné, nejsem plátcem DPH.

Kompletní návrh jednostránkového webu (landing page) včetně textace

7 200 Kč

Kompletní návrh webu do 5 stránek (homepage, služby, o nás, kontakt...) včetně textace

15 900 Kč

Kompletní návrh webu nad 5 stránek včetně textace

Cena je individuální, odvíjí se od rozsahu webu. Pro nacenění mne prosím kontaktujte.

Co všechno je v ceně?

Ať už jde o jednostránkový web, nebo kolos o desítkách stránek, cena vždy obsahuje:

Ráda zajistím také finální kontrolu webu po jeho nasazení – zkontrolování správné funkčnosti odkazů, rozvržení textů apod. Pokud se domluvíme na spolupráci, počítejte prosím se zaplacením 50% zálohy z uvedené/domluvené ceny před započetím práce.

Dejte vašemu webu zaslouženou proměnu.

Říkají o mně

V případě, že požadujete svěží, jasnou, konstruktivně formulovanou a přitom uživatelsky přátelskou (webovou) komunikaci, která řekne to, co opravdu děláte, a pokud ji chcete mít v dohodnutý čas, oslovte Helenu.
Michal janeček
konzultant přípravy na výběrová řízení
michal.j.janecek@gmail.com
Helena vedla přípravu naší nové stránky pro projekt Odolná obec, jak tvorbu textů, tak koordinaci grafičky a programátora. Mohli jsme se spolehnout na její profesní zkušenosti, dobře dokázala navnímat kulturu a tón komunikace naší organizace, zorientovat se v tématu. Ve chvílích, kdy jsme si nebyli jistí, jakou variantu zvolit, dokázala dát své expertní doporučení. Vše fungovalo k naší spokojenosti.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
Ivana Dingová
Diakonie ČCE
731 621 439
„Paní Helena nám realizovala UX wireframes a copywriting zcela nového webu pro nový projekt. Od začátku do konce nás vedla za ruku a předala perfektně zpracovaný návrh webu včetně textového obsahu. Přesně dle zadání a našich představ. Vždy se doptala a když jsme byli „líní“ odpovídat, tak za nás vše domyslela. Perfektní práce, můžeme jen doporučit. Vše bylo tak jak jsme se domluvili.“
Antonín Roušal
Web Revolution, s.r.o. – CEO
antonin.rousal@web-revolution.cz
Když jsme přemýšleli, zda si za Vaši službu zaplatit, nebo ji vymýšlet samostatně ve firmě na koleni, měli jsme obavu z neznámého, diskutovali jsme její přínosy a rizika. Dnes musím říci, že jsem moc rád, že jsme se společně zkontaktovali, že jste nám pomohla a vytvořila opravdu skvělý návrh i obsah stránek. Máte cit pro český jazyk, pro byznys, dokážete navnímat potřeby Vašich zákazníků, se kterými máte neochvějnou a důležitou trpělivost. Budeme proto moc rádi, pokud se na Vás budeme moci obrátit i v blízké budoucnosti. Kvalitní marketing, kterému zákazníci rozumí, je nepostradatelnou investicí firmy do své budoucnosti. Je vidět Vaše vyzrálost, profesionalita, velké znalosti a zkušenosti. Moc Vám za Vaši práci děkuji. s klidným srdcem doporučit.
Snímek obrazovky 2021-10-12 v 14
Josef Soumar
Finančníci, s.r.o. – spolumajitel
josef.soumar@financnici.com